ÜCRETSİZ KOMBİ BAKIMI KAZANMAK İSTER MİSİNİZ ? DETAYLAR »
444 1 837
infokombitamircisi.com.tr

Başiskele Kombi Servisislogan
down

Canlı Destek
Bağlan

Arızanı Çöz
Çözüme Git

Pratik Bilgiler
Hayatınızı Kolaylaştırın

Paylaş:

Kocaeli Başiskele Kombi Servisi

Kombi cihazlarınızın ilerleyen dönemlerde arıza yapması halinde en etkili çözüm için Başiskele Kombi Servisi çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Başiskele Kombi Servisi

Deneyimli Teknisyen Desteği

Deneyimli teknik ekibi sayesinde kombilerinizdeki arızaları kısa süre içerisinde gideren bu Başiskele Kombi Servisi, uygun fiyatlı hizmet anlayışıyla da tüketicilerinden tam not almayı başarmıştır. Başiskele Kombi Servisi haftanın her gününde ulaşabileceğiniz, güler yüzlü hizmet sunması gibi özellikleri sayesinde bu markaya hizmet veren birçok özel servisten bir adım öne çıkmaktadır.

İçinde bulunduğumuz çağın belki de en önemli buluşları arasında olan kombiler, hala günlük hayatta en sık kullanılan teknolojik ürünler arasındaki yerini korumaktadırlar. Çünkü kombiler yaz ve kış aylarında ev, ofis gibi kapalı mekanlarda hayati önem taşımaktadır.

Kombileriniz ile alakalı herhangi bir arıza durumunda Başiskele Kombi Servisi gibi kaliteli ve deneyimli firmalardan yararlanarak oluşan arızanın kısa sürede giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Başiskele Kombi Servisi deneyimli kadrosu sayesinde kombi cihazlarında oluşan arızayı hızlı bir şekilde tespit edip, gidermekte ve bunu da uygun fiyatlar eşliğinde garanti sunarak yapmaktadır.

Başiskele Kombi Servisi nden Birkaç Tavsiye

 • Yılda bir kez kombinizi, üç yılda bir kez tesisatınızı mutlaka temizletin. Bu uygulamaları önemseyin ve ihmal etmeyin.
 • Kış dönemine girildiğinde kombiyi ihtiyaç halinde açıp ihtiyaç dışı durumlarda kapatmayın. Kombi sürekli açık durumda kalsın. Kış döneminde kombiyi kapatıp açmak yakıt tüketimini artırmaktadır.
 • Kombi ayarları ile sürekli oynamayın. İdeal konfor sıcaklığınızı belirleyin ve kombinizin sabit bir ısıda sürekli çalışmasını sağlayın.
 • Kombiniz arızalandığında içini açıp arızayı tespit etmeye ya da çözümlemeye çalışmayın. Arıza durumunda basıncı kontrol edin, basınç düşük ise su basın veya yüksek ise fazla suyu alın. Kombiyi resetleyin. Dairede gaz elektrik ve su kontrolü yapın. Bu uygulamalar dışında yapacağınız her tür müdahale can ve mal güvenliğinizin tehlikede olduğu anlamına gelir.
 • Kombinizi yaz kış yüksek derecede çalıştırmayın. Sıcak su ve kalorifer ayarı kısık kalsın. Bu şekilde beklentinize yanıt alacaksınız. Peteklerden ya da musluklardan ısı ayarlaması yapmanıza gerek kalmayacak ve yakıt tüketimi fazla olmayacaktır.


Memnuniyetiniz için En İyisi

Başiskele İlçesindeki Hizmet Bölgelerimiz

Altınkent – Atakent – Aydınkent – Barbaros – Camidüzü – Damlar – Doğantepe – Döngel – Fatih – Havuzbahçe – Karadenizliler – Karşıyaka – Kazandere – Kaılıçarslan –  Körfez – Kullar Yakacık – Mahmutpaşa – Mehmetağa – Ocavık – Paşadağ – Sahil – Sepetlipınar – Serdar – Serindere – Servetiye Cami – Servetiye Karşı – Seymen – Şehitekrem – Tepecik – Tepecik Merkez – Vezirçiftliği – Yaylacık – Yeniköy Merkez – Yeşilkent – Yeşilyurt – Yuvacık Yakacık

Başiskele ilçesinde; Başiskele Baymak Servisi, Başiskele Demirdöküm Servisi, Başiskele Eca Servisi, Başiskele Vaillant Servisi, Başiskele Ferroli Servisi hizmetlerini de sunar. Bu hizmetlerinde ise adı geçen markalar ile bağlantısı olmamaktadır. Markalardan bağımsız olarak çalışan özel bir firmadır. Özel servis hizmetlerini de kullanıcı isteği ve talebi ile gerçekleştirmektedir. Firmamız yetkili servis konumunda değildir.

Uzmanına Sor & Yorum Yap

Hafta içinde sormuş olduğunuz sorular, yapmış olduğunuz yorumlar en geç 6 mesai saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Yorumlar (4 Yorum)

  1. ECA confeo premix kalorifer sicakligi örneğin 40 dereceye ayarlandı 50 derecede duracak 40 derecede yanacak varsayalım kombi yanıyor sıcaklık 41 derecede kalıyor yeniden ateslemiyor aç kapa reset veya sıcaklık yükseltilir ve yeniden ateşliyor..ntc ısı sensörleri değişti arıza kodu vermiyor sebebi ne olabilir..selamlar

   1. Merhaba Ayhan Bey… Kart potans yerinde sorun olabilir. Yine de sorunu yerinde görmek ve incelemek gerekir. Bu yüzden servis yardımı almanızı öneririz.

   1. Merhaba Levent Bey… Oda termostatı kullanıyorsanız eğer kombideki kalorifer ayarını maksimum yani en yüksek değere getirmeniz gerekir.